Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
Szczęśliwy numer
 
 Strona archiwalna
 PROJEKTY
  - Eramus
 PARTNERZY

 

mgr Renata Gromek

dyrektor

/przedmioty zawodowe hotelarskie

mgr Alina Lipka

wicedyrektor

/przedmioty zawodowe ekonomiczne

mgr Joanna Albigowska

historia

mgr Bożena Bekier

matematyka

mgr Paweł Bieganowski

wychowanie fizyczne

mgr Dorota Biernikiewicz

j. angielski / j. niemiecki

mgr Iwona Biodrowicz

przedmioty zawodowe logistyczne

mgr Małgorzata Błażejowska

przedmioty zawodowe gastronomiczne

mgr Bożena Bogdan

j. angielski

mgr Bogdan Chomiszczak

j. angielski /przedmioty zawodowe logistyczne

mgr Małgorzata Chomiszczak

geografia / biblioteka

mgr Anna Dalska – Kindlarska

wychowanie fizyczne

mgr inż. Monika Drwal

przedmioty zawodowe gastronomiczne

mgr Agnieszka Dubis

j. angielski

mgr Anna Grządziel

przedmioty zawodowe ekonomiczne

mgr Elżbieta Grzeszczak

j. polski / biblioteka

mgr Jerzy Grzyb

fizyka / informatyka

mgr inż. Krzysztof Indyk

przedmioty zawodowe gastronomiczne

mgr Wojciech Jodłowski

przedmioty zawodowe ekonomiczne

mgr Jacek Kosztołowicz

j. polski

mgr Dorota Kozłowska

religia

mgr Edyta Krupa

przedmioty zawodowe gastronomiczne

mgr Marzena Kusiak-Ryba

historia

mgr Agnieszka Kutiak

j. polski

mgr Stefan Liput

fizyka / bhp / edb

mgr Beata Liszka

przedmioty zawodowe logistyczne

mgr Joanna Łącka

matematyka

mgr Jadwiga Malczak

religia

mgr Joanna Matuszek

j. angielski

mgr Agnieszka Mierzwiak - Sobolak

przedmioty zawodowe ekonomiczne

mgr Marzena Niemczyk

geografia

mgr Sabina Pelc –  Szuryn

przedmioty zawodowe hotelarskie

mgr Maria Pospolitak

etyka zawodu

mgr Monika Pyrcak

chemia

mgr Janusz Rudy

wychowanie fizyczne /prawo/

przedmioty zawodowe logistyczne

mgr Jolanta Semenowicz

przedmioty zawodowe ekonomiczne i logistyczne

mgr Elżbieta Siwiecka

matematyka

mgr Renata Słyszyk

j. niemiecki

mgr Ewa Starego

przedmioty zawodowe hotelarskie

mgr Renata Szelc

j. angielski

mgr Ewa Szwarczyk

pedagog

mgr Magdalena Szymańska

j. angielski

mgr Ewa Telega

geografia

mgr Monika Terebecka

przedmioty zawodowe hotelarskie

mgr Magdalena Tomkiewicz

j. niemiecki

mgr Mariola Twardowska

religia

mgr Agnieszka Wal

j. francuski / wdż

mgr Agata Wójcik

przedmioty zawodowe gastronomiczne

mgr Magdalena Zając

plastyka

mgr Radosław Zdybek

wychowanie fizyczne

mgr Monika Zych

biologia / chemia

mgr Grażyna Michalewska

matematyka

mgr Katarzyna Sipak-Kowalik

rewalidacja

mgr Barbara Sikora

rewalidacja

mgr Agata Padamczyk – Paternoga

rewalidacja