Trzecie miejsce dla dziewcząt oraz czwarte dla chłopców to pokłosie zmagań sportowych  w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju, rozegranym w ramach Licealiady Szkół Ponadpodstawowych.

Dnia 1 lutego 2023 r. w Hali Sportowej PWSZ w Sanoku odbył się Półfinał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców, natomiast 8 lutego 2023 r. rozegrano Półfinał Wojewódzki Dziewcząt.

W obu przypadkach do zawodów zgłosiło się 5 szkół: I LO, II LO, ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3.  Wszystkie drużyny swoje spotkania rozegrały systemem „każdy z każdym”. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Jakub Barć.

Rywalizacja stała na wysokim poziomie i była bardzo wyrównana. Opiekę trenerską pełnili: Janusz Rudy oraz Radosław Zdybek.

Naszym drużynom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.

Naszą Szkołę reprezentowali:

Drużyna chłopców: Balazs Bartosz, Gefrerer Tomasz, Kurasik Deshawn, Mermer Jan, Miszczyszyn Jakub, Piegdoń Wiktor, Sech Kamil, Skrzypski Sławomir, Stabryła Sylwester, Ząbkiewicz Jan.

Drużyna dziewcząt: Femin Magdalena, Gefert Małgorzata, Hnat Klaudia, Krokis Wiktoria, Osękowska Oksana, Pałys Magdalena, Proć Daniela, Sitarz Konga, Tomkiewicz Oliwia.

Zobacz galerię

Szczegółową fotorelację z zawodów można obejrzeć na m.in. stronie: https://esanok.pl/galerie-esanok/631650/11340/231033/00e2mp