Wiktoria Kosturska z kl. 4hl   i  Sabina Kościółek  z kl. 5h zwyciężyły eliminacje szkolne XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i będą reprezentować naszą szkołę w etapie okręgowym.

We wtorek 10 października  odbyły się eliminacje szkolne XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, której hasłem przewodnim w tym roku szkolnym jest: „Turystyka biznesowa”.  W zawodach wzięło w nich udział 17 uczniów z klas 3hr, 4hl i 5h Technikum Hotelarskiego. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 60 pytań jednokrotnego wyboru z zakresu hotelarstwa, turystyki, gastronomii i obsługi konsumenta ze szczególnym uwzględnieniem tematu wiodącego. Komisja Szkolna po ocenie prac konkursowych, wyłoniła dwóch najlepszych uczniów, którzy zgodnie z regulaminem zostali zakwalifikowani do zawodów okręgowych, które odbędą się 8.01.2024 r. w Rzeszowie.

Wiktorii i Sabinie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach okręgowych.