Oskar Pytlowany z kl. 3l zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

W dniu 26.10.2023 r. w Szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do tego etapu szkolnego przystąpiło 7 uczniów, natomiast w Polsce ponad 5000. Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy w obszarze branży TSL. Olimpiada została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, która uprawnia laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Oskarowi gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie.