Miło nam poinformować, że nasza Szkoła przystąpiła do Akademii Młodego Logistyka działającej  w ramach Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, której celem jest rozwijanie zainteresowań i poszerzenie wiedzy logistycznej, w sposób przybliżający kształcenie na poziomie akademickim.

Akademia to cykl spotkań on – line adresowanych do uczniów czwartych klas techników kształcących się w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Autorski program AML obejmuje całoroczny cykl wykładów dotyczących wybranych zagadnień logistyki.

Cykl 8 wykładów zostanie zakończony testem opracowanym przez Organizatora, a przeprowadzonym przez nauczycieli. Uczniowie, którzy zaliczą test zostaną uhonorowani Certyfikatem Akademii Młodego Logistyka, podpisanym przez Rektora Wyższej Szkoły Logistyki. Organizator przewidział również nadanie specjalnych tytułów dla szkół.

Wykłady będą realizowane we wskazane środy w godz. 11:00 - 12:30 za pośrednictwem platformy cyfrowej udostępnionej przez Organizatora. Uczniowie zainteresowani tą formą zdobywania wiedzy proszeni są o kontakt z Panią Betą Liszka lub Panem Januszem Rudy.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Akademii Młodego Logistyka