Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej
o ubezpieczeniach społecznych”.

W I etapie szkolnym, 28.11.2023 r.,  wzięło udział 19 uczniów klas od trzeciej do piątej technikum ekonomicznego.

5 stycznia 2024 r zostały opublikowane wyniki I etapu Olimpiady i naszą Szkołę w etapie wojewódzkim, 5 marca 2024 r., będzie reprezentował Zespół w składzie: uczennice klasy 4a Kamila Orłowska i Milena Wójcik oraz uczeń klasy 5a Paweł Wołoszyn.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Wszystkim uczestnikom etapu szkolnego dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału
w kolejnej edycji Olimpiady.

Współpracę z ZUS w ramach projektu edukacyjnego oraz przygotowania uczniów do Olimpiady
w szkole prowadziły: Anna Grządziel, Agnieszka Mierzwiak- Sobolak, Jolanta Semenowicz.