X Wojewódzki etap Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Edycja 2023/2024

Wojewódzki finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się
5 marca 2024 r. na Politechnice Rzeszowskiej. Wzięło w nim udział 21 trzyosobowych zespołów
 z całego Podkarpacia. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Kamila Orłowska  kl.4a, Milena Wójcik kl.4a, Paweł Wołoszyn kl.5a. Uczniowie mieli do rozwiązania test 25 pytań wielokrotnego wyboru w bardzo krótkim 30 minutowym czasie. Zadania okazały się tym razem na tyle trudne, że żadna drużyna nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Tym razem etap ogólnopolski odbędzie się bez reprezentantów województwa podkarpackiego.

Nasza drużyna znalazła się w pierwszej piątce najlepszych drużyn w województwie podkarpackim, tym samym zaprezentowali imponujący poziom wiedzy z zakresu ubezpieczeń.

Serdeczne gratulacje!