W dniu 24marca 2024 r. odbyła się X edycja konkursu palm, którego organizatorem był Powiat Sanocki i Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Nasza szkoła po raz szesnasty wzięła udział w tym konkursie. Tegoroczną palmę przygotowała pani pedagog Ewa Szwarczyk wraz z uczennicami klasy 4a Julią Hermanowicz, Julią Lisowską, Mileną Wójcik, Pauliną Wójcik, Żanetą Śliwiak oraz klasy 1rl Zuzanną Wołoszyn i Adrianą Zarzyczną.   Szczególne podziękowania należą się uczniom z klasy 2l Jankowi Kapcio, Alanowi Dzwonnikowi i Aleksandrowi Kozioł, którzy przetransportowali palmę do skansenu. W Niedzielę Palmową naszą palmę, która zdobyła wyróżnienie, prezentowali uczniowie klasy 3hr Paweł Gurgacz, Piotr Stabryła i Kamil Masłowiec wraz z opiekunkami prof. Ewą Szwarczyk i prof. Jadwigą Czeluśniak.