Rok założenia

Strona archiwalna
  Eramus+

Wywiadówki - harmonogram
Pierwszego dnia wycieczki zwiedziliśmy Kopalnię Soli w Bochni wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.
Sporządzanie potraw bankietowych i organizacja przyjęć okolicznościowych to specjalność uczniów ZS nr 1 w Sanoku.
Komunikat i harmonogram dzwonków
W dniu 11 listopada świętowaliśmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasi przodkowie po 123 latach zaborów, po krwawej pierwszej wojnie światowej znów mogli zaśpiewać „Jeszcze Polska nie zginęła” planując budowę kraj
W dniu 10 listopada 2022 r. na zakończenie sezonu turystycznego uprzątnięto fragment lasu na sanockiej Białej Górze oraz dokonano nasadzeń krzewów miododajnych w ramach akcji społecznej Czysty Las.
„Zdrowie człowieka tkwi od pokoleń w tym co ma w głowie i co na stole” prof. Jan Gawęcki
Dnia 04.11.2022 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku konkurs z języka niemieckiego “Landeskunde – Wettbewerb”
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” Ks. Jan Twardowski
W dniu 26.10.2022 odbył się już po raz piąty w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku Dzień Otwarty.