Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
Szczęśliwy numer
 
 Strona archiwalna
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

W dniach 13.03-15.03.2023 odbyły się Szkole Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje prowadził o. Arkadiusz Żelechowski, Franciszkanin z Krakowa. Tegoroczne rekolekcje odbywały się pod hasłem: „do + wody miłości”.
Dnia 10.03.2023 r. odbyła się w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu “Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla szkół ponadpodstawowych
Dnia 14.02.2023r. odbył się etap szkolny XV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „ Troska o Boży porządek”, w którym uczestniczyło 27 uczniów ZS nr.1 w Sanoku.
14 lutego 2023r. Uczniowie klasy 2ż pod opieką prof. K. Indyka przygotowali kiermasz pełen słodkości między innymi: cynamonki z jabłkiem, lizaki z bezy, oponki i babeczki z kremem, różyczki oraz faworki.
Trzecie miejsce dla dziewcząt oraz czwarte dla chłopców to pokłosie zmagań sportowych w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju, rozegranym w ramach Licealiady Szkół Ponadpodstawowych.
Na 19 miejscu w województwie podkarpackim i na 2 miejscu w powiecie sanockim uplasowała się nasza szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych.
W zakładce górnej Egzamin maturalny, odnośnik E-deklaracje - instrukcja, znajduje się instrukcja składania e-deklaracji przez zdających w ZIU
Nowy rozkład dzwonków obowiązuje od 30.01.2023 r.
Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku po raz kolejny jest dumny z tego, że zajął miejsce w czołówce Rankingu Liceów i Techników Perspektyw.
W 2023 roku przypada 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika - najwybitniejszego polskiego naukowca doby renesansu w Polsce. W związku z tym wydarzeniem organizowany jest Szkolny konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku.