W pierwszą sobotę października 2023 uczniowie klas maturalnych z Archidiecezji Przemyskiej wzięli udział w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę.
27 września trzydziestu dziewięciu uczniów z klas 1a, 2a, 3a, 1h, 5h, 1l i 2l wzięło udział w XI Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym "Po polsku o historii".
Informujemy, że Gmina Miasta Sanoka nawiązała współpracę z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Nasi uczniowie mogą skorzystać z warsztatów organizowanych w ramach Projektu „Sport jest Kobietą – Śniadanie Mistrzyń”
W zakładce Plan lekcji znajduje się podział godzin po drobnej korekcie.
Dnia 27 września 2023 r. (środa) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem oraz psychologiem, a następnie z wychowawcami w następujących salach:
TEMAT KONKURSU: „Miłość silniejsza niż strach.” „Błogosławiona Rodzina Ulmów z Markowej.
Zapraszamy maturzystów i wychowawców, do wyjazdu, do Częstochowy w sobotę 7 października 2023 roku.
Dzisiaj, 4 września odbyło się przywitanie pierwszoklasistów w naszej szkole. Po uroczystym wniesieniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu, pani dyrektor Renata Gromek w ciepłych słowach powitała uczniów klas pierwszych.