Oskar Pytlowany z kl. 3l zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
W dniu 25.10.2023 rozpoczęła się II edycja Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową i Fundację Polskie Hotele Niezależne, której motto brzmi: Hotele są tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują.
W zakładce Plan lekcji znajduje się podział godzin obowiązujący od czwartku 2. listopada.
Dni wolne od nauki
Dziś w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej odbyły się zawody etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii".
W dniu 31 października 2023 r. lekcje zostaną skrócone i odbywać się będą według poniższego harmonogramu.
Informujemy, że wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie: https://www.testy.egzaminzawodowy.info
Dziękujemy uczniom z klas 1ż, 2l, 3a, 4ż, 5a i 5h oraz nauczycielom i pracownikom obsługi za udział w XII zbiórce elektroodpadów w naszej szkole.