Dnia 22.02.2024r. odbył się etap szkolny XVI Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „ Pierwsza wspólnota Kościoła- Dzieje Apostolskie”
W zawodach szkolnych wzięła udział Wiktoria Janiszewska z klasy 1a, która dobrze poradziła sobie z odpowiedzią na 50 pytań.
25 stycznia 2024 roku odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Wandy Kossakowej w Sanoku, XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku.
8.01.2024 r. w 12 okręgach w Polsce odbyły się zawody okręgowe XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, w których wzięli udział najlepsi uczniowie szkół hotelarskich.
Kolejny sukces sportowy odnotowały dziewczęta naszej szkoły zdobywając II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym.
Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
W dniu 22.12.2023 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „ Najważniejsza jest Miłość”
W dniu 07 grudnia uczniowie klasy 5a wzięli udział w Podkarpackim Turnieju Szkół Ekonomicznych „Finanse w pigułce – I edycja”.