Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

W dniach 6 i 7 listopada 2023 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Badmintonie chłopców i dziewcząt, w których udział wzięły reprezentacje naszej szkoły.
Miło nam poinformować, że nasza Szkoła przystąpiła do Akademii Młodego Logistyka działającej w ramach Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, której celem jest rozwijanie zainteresowań i poszerzenie wiedzy logistycznej
W zawodach wzięło udział 690 szkół z kraju oraz 5701 uczniów, a wśród nich trzy nasze wspaniałe uczennice z 4a: Emilka Młynarczuk, Kamila Orłowska i Wiktoria Rusin.
21 Festiwal Objazdowy Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie. Uczniowie klasy 4a wzięli udział w pokazie filmu ‘Syndrom Hamleta” w BWA w Sanoku.
Oskar Pytlowany z kl. 3l zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
W dniu 25.10.2023 rozpoczęła się II edycja Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową i Fundację Polskie Hotele Niezależne, której motto brzmi: Hotele są tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują.
W zakładce Plan lekcji znajduje się podział godzin obowiązujący od czwartku 2. listopada.
Dni wolne od nauki