Kolejny sukces sportowy odnotowały dziewczęta naszej szkoły zdobywając II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym.
Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
W dniu 22.12.2023 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „ Najważniejsza jest Miłość”
W dniu 07 grudnia uczniowie klasy 5a wzięli udział w Podkarpackim Turnieju Szkół Ekonomicznych „Finanse w pigułce – I edycja”.
Rozkład dzwonków w dniu 22.12.2023 r.
W grudniu w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na rzecz chorej uczennicy z klasy 2a.
W zawodach okręgowych, które odbyły się 12 grudnia, w całym kraju wzięło udział 1716 uczestników z 650 szkół, a wśród nich dwie uczennice klasy 4a Emilka Młynarczuk i Kamila Orłowska.
Rozkład dzwonków dniu 20.12.2023 r.