Rok założenia

1925

Strona główna
Plan lekcji
Dziennik
Kontakt

Technik

ekonomista

Technik

logistyk

Technik

rachunkowości

Technik

hotelarstwa

Technik żywienia

i usług gastronmicznych

 

Deklaracja

dostępności

RODO

 SZKOŁA
   - Samorząd
   - Rada Rodziców
   - Biblioteka
   - Wolontariat
  - Sport szkolny
 PROJEKTY
  Eramus+
 PARTNERZY

 

Za nami zawody szkolne OZA, w których wzięło udział pięcioro uczniów z klas 1ż, 3hr i 3l (na zdjęciu brakuje Moniki Sieniawskiej z klasy 3l)
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku w wyjątkowy sposób uczcili „Barbórkę” w Sanockim Domu Kultury, która odbyła się 1 grudnia 2023r.
Wczoraj wybraliśmy się w podróż na zachodnie wybrzeże USA do stanów Nevada, Arizona, Utah i Kalifornia. Zagraliśmy w kasynie, zeszliśmy do Kanionu Kolorado i odwiedziliśmy Indian Nawajo.
Zdjęcia Sabiny Kościółek i Gabrysi Szymańskiej zostały wyróżnione w konkursie "Fotografowanie moją pasją" zorganizowanym przez ODK "Puchatek" w Sanoku.
Dnia 29.11.2023 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku konkurs z języka niemieckiego “Landeskunde – Wettbewerb” – Konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego.
Milena Wójcik oraz Paulina Wójcik z kl. 4a awansowały do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Państwowej Inspekcji Pracy, pt. „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Informujemy, że Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej odbędzie się w następujących terminach:
105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była okazją do przeprowadzenia V Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sanockiego.