Rozkład dzwonków w dniu 22.12.2023 r.
W grudniu w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na rzecz chorej uczennicy z klasy 2a.
W zawodach okręgowych, które odbyły się 12 grudnia, w całym kraju wzięło udział 1716 uczestników z 650 szkół, a wśród nich dwie uczennice klasy 4a Emilka Młynarczuk i Kamila Orłowska.
Rozkład dzwonków dniu 20.12.2023 r.
W dniu 13.12.2023 r. uczennice technikum hotelarskiego Wiktoria Kosturska 4hl i Sabina Kościółek 5h uczestniczyły w zawodach okręgowych II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich
Za nami kolejny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.
Zapraszamy do udziału w XVI Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym „ Pierwsza wspólnota Kościoła”
Za nami zawody szkolne OZA, w których wzięło udział pięcioro uczniów z klas 1ż, 3hr i 3l (na zdjęciu brakuje Moniki Sieniawskiej z klasy 3l)